Futbolam Latvijā ir jābūt

Posted by on Mar 21, 2015 in Futbols, Jaunatne, Raksti | 0 comments

Futbolam Latvijā ir jābūt

Cilvēki man dažreiz jautā par to, kas tieši ir tas,kas futbolu ir padarījis par kaut ko tik ļoti īpašu priekš manis. Un pats jocīgākais ir tas, ka es tik tiešām neesmu spējīgs sniegt vienu konkrētu atbildi uz šo jautājumu. Ja tādas konkrēta atbildes nemaz nav. Un šeit nu es esmu pilnībā pārliecināts par to, ka mani lieliski sapratīs ikviens no tiem, kuru dzīvēs futbols ieņem patiesi svarīgu lomu. Nu, principā jau to pašu varētu teikt par jebkuru sporta veidu. Tomēr arī šādā veidā skatoties uz to visu tā vien šķiet, ka tieši futbols kaut kādā ziņā šeit izceļas.

Ar to es domāju to, ka futbols tik tiešām cilvēkus pārņem savā varā. Jo cilvēki, kas ar to visu ir saistīti ir kļuvuši par kaut ko daudz vairāk kā vienkāršiem faniem. Un to nu būtu ļoti svarīgi saprast un ņemt vērā, kad mēs runājam arī par pašu futbolu. Jo tieši šeit slēpjas tas šķietami maģiskais spēks, kas piemīt futbolam un nepiemīt nevienam citam sporta veidam. Kā jau esmu teicis, tieši tas arī ir ļāvis futbolam kļūt par to vienu sporta veidu, kas tautā tiek saukts par karaļu sportu. Un šeit nu vairs nav vietas pilnīgi nekādiem jautājumiem.

Read More

Mazliet par sporta attīstību

Posted by on Mar 18, 2015 in Raksti, Sports | 0 comments

Mazliet par sporta attīstību

Šī nu ir viena no tām lietām, par kuru runājot, man pašam paliek patiešām skumji. Un domāju, ka man piekritīs arī citi futbola un citu sporta viedu piekritēji. Jā, es tik tiešām runāju par futbola attīstību Latvijā un visu to, ko varētu saukt par skatīšanos nākotnē. Pēdējos gados kopējā situācija tik tiešām ir palikusi daudz nepatīkamāka. Un tā vien šķiet, ka valsts pārvaldei sporta attīstība mūsu valstī neinteresē pilnīgi nekāda mērā. Nu protams, es ļoti labi saprotu to, ka ir daudzas citas lietas, kurām ir jāpievērš lielāku uzmanību. Tomēr šeit jau atkal ir svarīgi padomāt par sporta kopējo nozīmi sabiedrībā.

Jo ja mēs pievēršam uzmanību visam tam, kas ir saistīts ar šādu sporta nozīmi, tad ātri vien skaidrs kļūst tas, ka tam ir liela nozīme valstī kopumā. Galu galā, sports ir tik tiešā veidā saistīts ar cilvēkiem, ka mēs vienkārši nedrīkstam par to aizmirst un nepievērst tam nekādu uzmanību. Un tieši tas man tik bieži liek domāt par to, kāpēc nenotiek gandrīz nekas, kas ļautu kaut kādā mēra domāt par normālu attīstību. Jo skatoties nākotnē, tā kopējā situācija tik tiešām ir ļoti bēdīga un dažreiz tā vien šķiet, ka atsevišķi sporta veidi vispār tiks pazaudēti. Par spīti tam, uz ko mēs būtu spējīgi.

Read More

Mūsu attieksme pret sportu

Posted by on Mar 16, 2015 in Raksti, Sports | 0 comments

Mūsu attieksme pret sportu

Jau nelielā tekstā, kur īsumā pastāstīju par šo blogu es minēju, ka runāšu ne tikai par futbolu vien. Un tā nu ir sanācis, ka pats pirmais raksts būt par kaut ko plašāku, kā futbola tēmu vien. Jo šeit nu es vēlos pavisam nedaudz parunāt par sportu kopumā. Mēs nekādā gadījumā nedrīkstam noliegt to, ka sports ir patiesi svarīga cilvēka attīstības sastāvdaļa. Un uz sportu nevajadzētu skatīties tikai un vienīgi kā uz nodarbošanos ar kādu konkrētu disciplīnu. Jo sports kopumā ir tas, kas kļūst par pamatu veselīgam dzīvesveidam. Un tieši tas liek saprast tā nozīmi ikviena cilvēka dzīvē.

Redziet, ir patiešām svarīgi saprast to, ka sports mums var ļaut dzīvot daudz labāk. Galvenokārt jau tāpēc, ka tas palīdz attīstīt un labā stāvoklī uzturēt mūsu fizisko formu. Un tas jau arī kļūst par pamatu daudz labākai veselībai kopumā. Lūk, šī nu ir tā vieta, kurai jums arī vajadzētu pievērst lielāku uzmanību. Galu galā, bez veselības mūsu dzīvēs pilnīgi nekādas jēgas nav arī nekam citam. Jo tad, kad mums tiek atņemta veselība, mēs zaudējam arī visu pārējo. Visu to, par ko vienmēr esam cīnījušies un centušies tik ļoti attīstīt. Tāpēc arī vienmēr cilvēkiem cenšos atgādināt par to vienu galveno iemeslu, lai pievērstos kādam sporta veidam.

Read More

Uzlabo treniņus, bet esi uzmanīgs ar jaunajām tehnoloģijām

Posted by on May 22, 2015 in Futbols, Raksti | 0 comments

Uzlabo treniņus, bet esi uzmanīgs ar jaunajām tehnoloģijām

Sasniegt pašus labākos rezultātus un līdz iespēju robežām attīstīt savu talantu! Tāds bez šaubām ir visu aizrautīgo sportistu mērķis, uz kuru dodoties mēs esam gatavi darīt visu, kas vien varētu būt nepieciešams. Līdz ar to, paralēli vienkāršiem treniņiem mēs domājam par vēl dažādām iespējām un to izmantošanu, kas mums varētu virzīties uz priekšu arvien ātrāk un efektīvāk.

Un te nu jāsaka, ka iespējās ir patiešām daudzas un dažādas. Pats svarīgākais ir tas, ka mēs atrodam un izvēlamies to, kas mums pašiem šķiet vispiemērotākais attiecīgo mērķu sasniegšanai. Un nav nekādu šaubu par to, ka tieši tehnoloģiju pasaule ir tā, kuras virzienā mums vajadzētu skatīties.

Galu galā, tehnoloģiju attīstība mums ir sniegusi plašas iespējas, kas ļauj pilnībā pārveidot ierasto treniņu grafiku, lai viss tiktu pielāgots tieši individuālā ķermeņa attīstībai. Kas tad arī kļūst par pamatu labāku rezultātu sasniegšanai. Protams, viss vēl ir atkarīgs no mums, jo tehnoloģijas kalpo tikai par palīgu.

Tajā pašā laikā ir svarīgi saprast to, ka mums ir jābūt ļoti uzmanīgiem, pretējā gadījumā mums var nākties nokļūt patiesi nepatīkamā situācijā, kad attiecīgais risinājums tiek sabojāts un vairs nevar tikt izmantots. Un jādomā, ka gandrīz ikviens no mums futbola treniņu laikā ir pieļāvis kādu kļūdu, kuras rezultātā tiek sabojāts mobilais tālrunis vai pat planšetdators, kas tiek izmantots treniņu efektivitātes uzlabošanai.

Vienīgais ko šādā situācijā varam darīt ir meklēt un izmantot pašus labākos remonta pakalpojumus, kas ļautu ātri vien atgūt sabojāto ierīci. Par šādu pakalpojumu sniedzēju jūs daudz vairāk varat uzzināt šeit, ko ari iesaku jums darīt, lai problēmu gadījumā jau uzreiz zinātu, kā vajadzētu rīkoties.

viedtālrunis iphone

Sākotnēji varētu šķist, ka tam visam nav nekādas lielās nozīme, tomēr intensīvā treniņu grafikā tieši ātram un patiesi kvalitatīvam remontam ir izteikti liela nozīme. Jo mēs noteikti vēlēsimies jau pēc iespējas ātrāk atsākt izmantot visas tās iespējas, ko šādas tehnoloģijas mums spēj sniegt. Un ticiet man, tās tik tiešām spēj vairāk kā jūs domājat.

Konkrētu piemēru dēļ varu minēt to, ka ir pieejamas speciālas futbola bumbas, kuras ir aprīkotas ar sensoriem, kas aprēķina dažādus datus par sitienu. Visu šo informāciju ērtā un saprotamā veidā ir iespējams attēlot uz viedtālruņa, piemēram tava iPhone vai uz planšetdatora. Tas ir atkarīgs no tevis.

Un no pieredzes varu teikt to, ka šādas informācijas iegūšana ir tā, kas mums ļauj veikt daudz smalkāku darbu sitien trenēšanas. Galu galā, ir zināmi dažādi faktori, kurus mēs paši nevarētu apzināties un izpētīt. Tieši šeit arī sākas tā vieta, kur tiek iegūtas milzīgas priekšrocības, kas ļauj sasniegt daudz labākus rezultātus.

Ar to gan viss vēl nebeidzas, jo ikvienam viedtālrunim un planšetdatoram ir pieejams liels skaits dažādu aplikāciju, kas arvien ļauj uzlabot atsevišķus trenēšanās posmus. Un kā jau teicu, pats svarīgākais ir tas, ka mēs protam šīs iespējas saskatīt un izmantot savā labā.

Svarīgi arī atcerēties to, ka mums tomēr vajadzētu būt uzmanīgiem ar šādu tehnoloģiju izmantošanu un nevajadzētu domāt, ka tās spēs izturēt visu, jo tā tas nebūt nav. Tomēr lai tiktu ar dažādām nepatīkamām situācijām, liela nozīme ir tam, ka mēs zinām uz kurieni vajadzētu doties pēc palīdzības, lai jau pēc iespējas ātrāk varētu atsākt treniņus.

Read More

Izmantot hostingu un citas iespējas attīstībai

Posted by on Mar 24, 2015 in Raksti, Sports | 0 comments

Izmantot hostingu un citas iespējas attīstībai

Domāju, ka pēc pirmajiem rakstiem jūs jau pavisam lieliski saprotat to, kādu nozīmi es piešķiru visam, kas kaut kādā veidā ir saistīts ar sporta attīstību. Turklāt šeit, es tik tiešām, pat nelieku atsevišķu uzsvaru tikai un vienīgi uz futbolu. Jo es vienmēr esmu uzskatījis, ka mums ir kopumā jādomā par visu to, kas ļautu arvien virzīt uz priekšu sporta pasauli. Jo visas šīs lietas ir savstarpēji saistītas un līdz ar to, viena rada lielu ietekmi arī uz pārējām. Kas nozīme, ka mums uz attīstību ir jāskatās tādā daudz lielākā mērogā. Jo tieši tādā veidā ir iespējas sasniegt pašu labāko rezultātu.

Un tomēr, atsevišķos gadījumos es esmu domājis arī par to, ko es pats varētu darīt, lai nelielu atbalstu sniegtu tieši futbolam. Galu galā, šī skaistā spēle ir kļuvusi par daļu no manas dzīves. Lūk, un šajā sakarā man tik tiešām ir bijušas daudz un dažādas idejas. Nu jā, varu atzīt arī to, ka liela daļa no tām ir bijušas praktiski nepiepildāmas. Tomēr ir arī tādas, kas ir patiešām reālas. Atliek vien iegūt vēl vairāk nepieciešamās informācijas un ķerties pie darba, ka liek domāt par ko, ka kādreiz es to tik tiešām arī varētu izdarīt. Viena no šādām idejām ir saistīta ar īpašas interneta vietnes izveidi.

Bet vēl pirms eju tālāk vēlos minēt, ka šeit nu ir nepieciešamas labas zināšanas par visu tehnisko pamatu. Redziet, šeit visa pamatā ir tas, ka lapa ir pieejama apmeklētājiem un lai to panāktu, tā ir jāizvieto uz servera. Šis pakalpojums ir patiesi nozīmīgs un ir svarīgi, ka tiek izmantoti paši labākie pakalpojumi, jo tikai tādā veidā ir iespējams panākt to, ka lapa tik tiešām darbojas bez kaut kādiem traucējumiem. Nav šaubu, ka ikvienam lapas apmeklētājam tieši tas būtu ļoti svarīgi un līdz ar to mēs nedrīkstam par šiem jautājumiem aizmirst. Galu galā, attīstības pamatā vispār vajadzētu būt tikai un vienīgi augstas kvalitātes darbam. Jo tieši tas nodrošinās to, ka attīstība notiks ilgtermiņā.

sportam internets

Lai vai kā, par šādas interneta vietnes veidošanu es iedomājos tāpēc, ka pie mums vienkārši trūkst tāda viena patiesi uzticama informācijas avota, kur būtu iespējams iegūt visu nepieciešamo. Protams, šeit es runāju par visu to, ka ir saistīts ar futbolu. Un es nemaz nešaubos par to, ka liela daļa cilvēku šādu informācijas avotu tik tiešām arī izmantotu. Galu galā, arī Latvijas līmenī, futbolā notiek daudz un dažādu patiesi interesantu lietu. Un lai cilvēkiem parādītu futbola patiesi seju ir svarīgi, ka mēs par šīm lietām runājam un arvien informējam cilvēkus.

Lūk tieši šīs ir tās nelielās lietas, kas cilvēkus piesaista sport pasaulei. Un ja mēs tik tiešām gribam, lai šajā virzienā notiktu kaut kāda attīstība, mēs vienkārši nedrīkstam par to nedomāt. Jo tas viss kopumā veido to pamatu, bez kā sporta pasaule nevar pastāvēt. Nu jā, varētu teikt, ka daudz lielāka nozīme ir lielākām lietām. Es tam arī piekrītu. Tomēr nedrīkstam aizmirst arī par šādiem faktoriem, jo kā jau esmu teicis, tās ir lietas, kas darbojas kopā. Un lai kaut kas tāds kopā varētu darboties, visiem faktoriem ir jābūt izpildītiem. Tikai tad ir gaidāms rezultāts.

Read More